czwartek, 14 września 2017

Krem z filtrem ZiajaPRO - SPF 50

Krem z filtrem to podstawa w pielęgnacji mojej skory. Jak wiecie słońce może wyrządzić nam dużo szkód, a niektóre z nich są nieodwracalne... Dlatego ochrona SPF jest ważna nie tylko w sezonie letnim, ale i przez cały rok. Wbrew pozorom znalezienie dobrego filtru do twarzy nie jest zbyt proste. Jeden kiepsko chroni, drugi zapycha, a trzeci nie nadaje się pod makijaż. Zobaczcie jak sprawdził się u mnie bohater dzisiejszego posta i zarazem kosmetyk naszej polskiej marki kosmetycznej - Ziaja PRO nawilżający krem do twarzy SPF 50+ UVA + UVB


 Produkt Ziaja jest sporej gramatury (50ml) w przeciwieństwie do innych filtrów, które posiadałam. Ma on delikatne żółte zabarwienie i prawie niewyczuwalny zapaszek (typowy dla kosmetyków bezzapachowych). Ponad to opakowanie wyposażone jest w wygodną pompkę, która na prawdę ułatwia użytkowanie oraz sprawia, że kremu nie ubywa zbyt wiele. Na pokrycie całej twarzy, szyi i dekoltu wystarczy 1 pompka. Konsystencja jest kremowa, lekko tłustawa, ale przy tym przyjemna i łatwa w użytkowaniu.


Produkt ten przetestowałam w najcięższych warunkach, czyli na wakacjach oraz stosowałam go z 3 innymi osobami, o różnych karnacjach.  O ile w Łodzi mało przebywam na świeżym powietrzu o tyle podczas urlopu w Chorwacji całymi dniami wylegiwałam się to na leżaku, to na wodzie na materacu, a to na tarasie. Moja skóra była więc narażona na ostre promienie słoneczne, a co za tym idzie - filtr Ziaja miał na prawdę ciężkie warunki do pokonania.. Czy w takim razie poradził sobie z fotoochroną wystarczająco dobrze? Muszę przyznać, że nawet rewelacyjnie! Moja buzia wróciła do Polski bladziutka, czyli dokładnie tak jak sobie założyłam. Ponad to moi towarzysze wakacji potwierdzają niesamowitą ochronę nie tylko twarzy, ale i znamion. Osobiście mam manie smarowania pieprzyków grubą warstwą kremu z filtrem i uwierzcie mi, że moja mama miała plecy w kropki (uroki u osób, które znamion posiadają całe mnóstwo ;)). To dla mnie najlepsza rekomendacja i naoczny efekt działania preparatu :)

Muszę także dodać, że krem nie zapycha skóry, dobrze się wchłania, nie bieli twarzy oraz nadaje się pod makijaż. Same plusy, brawo Ziaja! :)

Produkt testuję dzięki współpracy ze sklepem Ziaja (klik klik). Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.
www.ziaja.com.pl


Pozdrawiam,
Ewu ;)

2 komentarze: