wtorek, 10 listopada 2015

Bell, Look Now HD Powder

Od zawsze lubiłam, gdy moja cera była dobrze zmatowiona, lecz zarazem promienna. Płaski mat nie wchodził w grę, ale świecenie skóry (szczególnie w strefie T) tym bardziej. Dzisiaj przedstawię Wam produkt, który właśnie efekt matu ma zapewniać. Jest to prasowany puder transparentny HD od firmy Bell.Szafa Bell w Biedronkach pojawiła się stosunkowo niedawno, a ja już zdążyłam przetestować kilka na prawdę ciekawych produktów. Bohater dzisiejszego posta zawiera w sobie 9g produktu, za który musimy zapłacić około 12zł. Jak możecie dostrzec puder jest całkowicie biały. Jednak niech to Was nie wystraszy - aplikowany odpowiednim pędzlem (w moim przypadku Hakuro H50) produkt nie pozostawia białych plam na buzi, a staje się niewidoczny.


Oczywiście to, że go nie widać nie oznacza, że produkt nic nie robi na naszej twarzy. Tutaj muszę przyznać mu na prawdę dużego plusa, ponieważ efekt, który uzyskuję dzięki pudrowi HD jest zadowalający. Skóra matowa, nieobciążona, bez efektu maski i nadmiernego podkreślania suchych skórek. Oczywiście idealny mat nie utrzymuje się cały dzień, ale pojawiające się sebum nie straszy ilością na mojej twarzy. Poprawki w ciągu dnia są raczej konieczne, aczkolwiek uważam, że jak za taką cenę produkt jest godny polecenia (dodam, że najintensywniejsze testowanie owego pudru przypadło na jedne z największych tegorocznych upałów). Jedyne do czego muszę się przyczepić to wydajność. Od kilku lat jest przyzwyczajona do pudrów sypkich, które starczały mi nawet na rok. W przypadku prasowanego pudru HD od Bell denko pojawiło się stosunkowo szybko. Pomimo, iż sporo produktu zostało na brzegach okrągłego opakowania to wydobycie go dużym puchatym pędzlem jest niemal niemożliwe. Obecnie te trudno dostępne resztki nabieram na mały pędzelek, którym matowię skórę wokół oczu.

Podsumowując: Uważam, że ten puder jest dobry i na pewno sprawdzi się jako kosmetyk do torebki, czego nie można powiedzieć o produktach sypkich :)

Buziaki,
Ewu ;)

2 komentarze:

  1. używam właśnie tego pudru, mam co do niego takie same odczucia jak ty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja używam pudru transparentnego z , jest również niezły jeśli chodzi o matowienie i nie wybiela twarzy

    OdpowiedzUsuń