poniedziałek, 30 listopada 2015

BeBeauty Sugar Plumps - żel pod prysznic o zapachu śliwki

Lubicie śliwki i aromatyczne kąpiele? Jeśli tak to bohater dzisiejszego posta na pewno przypadnie Wam do gustu :) Ta seria żeli BeBeauty, o której będzie dzisiaj mowa, pojawia się w Biedronce raz na jakiś czas. Miałam już 3 podejścia aby upolować, któryś z zapachów, ale zawsze się spóźniałam.. Na szczęście jakiś czas temu udało mi się dorwać żel o zapachu śliwki :) Zapraszam na recenzje!


Produkt zamknięty jest w butli 750 ml wyposażonej w wygodną pompkę. Samo opakowanie przykuwa wzrok ciekawą szatą graficzną (ah, te chwyty marketingowe ;)). Konsystencja żelu jest dość kremowa, przez co produkt jest bardzo wydajny i pieni się jak szalony! Jeśli chodzi o zapach to jak zwykle nie jestem go w stanie dobrze opisać, ale mogę tylko stwierdzić, że jest na prawdę przyjemny i otulający, tak jak to producent określił. Oczywiście nie utrzymuje się on na ciele nie wiadomo jak długo, ale dla mnie i tak wystarczająco :)


Ogromnym plusem żelu BeBeauty jest to, że jego konsystencja faktycznie jest kremowa i nie przesusza mojej skóry. Ba! Jest to jeden z nielicznych żeli na który mogę golić swoje nogi bez nieestetycznych podrażnień. Oczywiście skład produktu jest kiepski, ale mi to osobiście nie przeszkadza. W końcu to tylko żel do kąpieli, a nie krem pod oczy :) Chyba nie muszę dodawać, że przy najbliżej okazji zaopatrzę się w inne wersje zapachowe żelu BeBeauty - szczególnie, że butla 750ml kosztuje jedyne 7,99 zł! Szaleństwo :)

Pozdrawiam cieplutko,
Ewu ;)

9 komentarzy: