niedziela, 1 marca 2015

Paznokcie dnia - Sephora, Miss Sporty, Wibo

Bardzo dawno nie pokazywałam Wam postów z seri 'Nails of the day', ani też nie recenzowałam żadnych lakierów. Powodem są moje paznokcie, które obecnie prezentują stan opłakany. No, ale od czego jest mama? Postanowiłam wykorzystać jej dłonie i zaprezentować Wam nowe lakiery, które nabyłam w ciągu ostatnich miesięcy.


Wibo, french manicure nr 1 - to idealny biały, mleczny, kryjący odcień bez żadnych drobinek. Pędzelek ma w porządku, aczkolwiek nie testowałam go do wykonania french manicure, bo taki noszę bardzo rzadko. Lakier kryje doskonale przy 2 warstwach. 
Sephora, lakier w kolorze 77 jacuzzi bubbles - jest idealny! Świetny kolor - w błękitnej bazie zatopione są subtelne drobinki. Poza tym sephorowe lakiery mają rewelacyjne pędzelki - bardzo dobrze skrojone, niewielkie, ale da się nimi w 3 ruchach pokryć płytkę (tutaj recenzja jednego z moich ukochanych lakierów Sephora w odcieniu intensywnego różu - klik klik). Produkt również kryje przy 2 warstwach.
Miss Sporty, clubbing colours, quic dry nr 048 - przepiękny, moim zdaniem niespotykany odcień "swetrowego" granatu. Niezwykły kolor pięknie zdobi paznokcie, nawet te krótkie. Lakiery MS bardzo lubię również za pędzelki, które nie odbiegają daleko od tych z Sephory. Krycie przy 2 warstwach.


Jak widzicie manicure z połączeniem tych 3 kolorów wygląda całkiem ciekawie. Aby nie było za nudno na białym lakierze dorysowałam sondą kropki dwukolrowe. Jak podoba Wam się efekt końowy? Mama jest zachwyona, a ja jak tylko zapuszczę paznokcie to zmaluję na nich coś podobnego :)

Buziaki,
Ewu ;)

3 komentarze: